TRABANT

aneb cesta tam a možná zpátky

Ahojte kamarádi!


Představujeme vám náš úžasný zážitkový kurz - "TRABANT: Cesta tam a možná zpátky." Nudné učení z knih nebo poslouchání výkladů? Ne u nás! Připravte se na nepřeberné množství dobrodružství a prožitků, které vám pomohou nejen lépe pochopit sami sebe, ale také odhalit vaše skryté schopnosti. Ať je vám 12 nebo 18, pokud máte dobrodružného ducha, tento zážitkový kurz je právě pro vás!


S TRABANTEM se můžete těšit na spoustu letních zážitků a zábavu od úsvitu do soumraku. Co se to ale skrývá pod karoserií z duroplastu? Troufnete si vyjít vstříc dobrodružství? Čekají na vás totiž i nespočetné výzvy, které prověří vaše schopnosti. Přidejte se k nám, neboť v TRABANTU se stáváte důležitou součástí této neopakovatelné expedice. Posílíte své sebevědomí a sebedůvěru a kdo ví, možná se i přiblížíte k naplnění vašich osobních cílů a snů.


Naši lektoři vás budou provázet celým programem a ukážou vám, jak můžete růst a rozvíjet se skrze jednotlivé prožitky. Pracujeme s metodou zážitkové pedagogiky, která člověku umožňuje učit se a objevovat svět prostřednictvím konkrétních aktivit a prožitků z nich.

Připojte se k nám na zážitkovém kurzu "TRABANT" a objevte sami sebe a svůj potenciál. Těšíme se na vás!


DŮLEŽITÉ: Prosíme o vyplnění přihlášky do 15. 3. 2024. 

Protože na kurzu pracujeme s metodou zážitkové pedagogiky, je pro nás důležité, aby účastnická skupina byla vyvážená co se týče věku, pohlaví a zkušeností. Chceme, aby se účastníci mohli vzájemně inspirovat. Proto prosíme o dodržení  výše uvedeného termínu pro podání přihlášek. V polovině března je v rámci lektorského týmu projdeme a poté vám potvrdíme účast.

Kontakt:

Mgr. Martin Sukaný

Telefon: +420 776 275 713 (volejte prosím po 17h)

 E-mail: martin.sukany@zivotjinak.cz